ZÁKLADNÍ výcvik

Úvod Kurzy/Lekce ZÁKLADNÍ výcvik

„ZÁKLADNÍ POSLUŠNOST“.

REZERVACE - KLIKNI!

Lekce jsou pro všechny kteří začínají, nebo je trápí nějaký cvik a potřebují do dotáhnout v základu. Na těchto lekcích se neřeší nežádoucí chování.


 

Budeme se učit základní povely ve sterilním prostředí, pro větší úspěšnost vysvětlování a učení. Po absolvování bude možné pokračovat v následujících navazujících „SKUPINOVÝCH LEKCÍCH“, kde budeme již naučené zatěžovat pomocí prostředí, lidí, psů a atd.. Současně s tím přidáme i další zajímavě cviky.

 

Tyto lekce jsou bez teorie - doporučujeme proto ,,kurz - Poslušnost pro ZAČÁTEČNÍKY“ (o 10 lekcích). A pak můžete docházet na tyto lekce. Dalším stupněm jsou SKUPINOVÉ LEKCE. Ale je to pouze na Vás :-).


Na lekce se online zarezervujete na našem rezervačním systému. Lekce budou vypsané. Můžete přijít jednorázově, nebo si koupit permanentku.

 

A jak to bude probíhat? Lekce bude pro max. 4 cvičící dvojice. Na plac bude chodit vždy jeden tým, psovod + pes, a to min. 2x za lekci. Ostatní psi budou zavřeni buď v 6-ti odkládacích boxech, které budou k dispozici, nebo dle uvážení v klecích v autě. Pejsci nebudou rušit (můžete se jít projít). Bude pro Vás velice motivační a naučné vidět i ostatní dvojice jak cvičí a jak se ve výcviku posouvají.

 

Jak se budeme učit? Na začátku každé lekce si zopakujeme již naučené. Poté se budeme učit nový cvik, kde si dopředu vysvětlíme, co a jak budeme dělat. Nebo budeme řešit ten cvik který je pro Vás problemtický a hlavním problémem. Na konec dostane každý domácí úkol.

 

Náplň LEKCÍ (orientační):
- reakce na jméno, zavedení signálu pro odměnu
- přivolání
- sedni
- lehni
- chůze na vodítku, netáhání
- zůstaň
- možnost - vstaň, aport, chůze u nohy, překážky ....
- ostatní dle domluvy :-)

 

 

HÁRAVÉ FENY HLÁSIT NEJPOZDĚJI 2 DNY DOPŘEDU NA LEKCI!

   

Lekce budou probíhat DLE VYPSÁNÍ a je NUTNÉ SE VŽDY ZAREZERVOVAT V REZERVAČNÍM SYSTÉMU!

 VYJÍMKA POUZE U BĚŽÍCÍCH KURZŮ. Možnost přidáni do Facebook skupinky - kde je možnost diskuze.

 

REZERVACE NA LEKCE OMLUVA - pokud nepřijdete na lekci bez omluvy dopředu:

 - permanentka - bude lekce stržena.

 - jednorázová -  budete jí muset uhradit příště. 

 

Co se sebou: vodítko 3m a 10m, pevný obojek, pamlskovnice, odměny a pamlsky, (klikr), zápisník a propisku.